Jak podaje portal FRONDA i Wolna Polska -Rabin Gopstein: Spalić kościoły, zakazać świąt, wygnać chrześcijan!

Ben-Zion Gopstein (także Bentzi Gophstein lub Bentzi Gophstain) (ur. 10 września 1969 r.) Jest działaczem politycznym związanym z radykalną prawicą w Izraelu, uczniem Meira Kahane , założycielem [1] i dyrektorem Lehavy , izraelskiego Żyda organizacja antysymilacyjna. Był członkiem Rady Kiryat Arba , 2010-2013.

źródło :wikipedia

Radykalny żydowski rabin Ben-Zion Gopstein chce wypędzić chrześcijan z Ziemi Świętej i całego Izraela, a także zakazać święta Bożego Narodzenia. Powód?

Chrześcijanie to ?wampiry?, które, gdy tylko będą mogły, zaczną wysysać żydowską krew.

W dodatku chrześcijanie dopuszczają się prób nawracania na wiarę w Jezusa Chrystusa żydów. To zbrodnia, której dopuszczają się tylko z jednego powodu: bo nie mogą już Żydów swobodnie mordować!

Takie pomysły rabin Gopstein przedstawił na jednej z ekstremistycznych żydowskich stron internetowych. Najprawdopodobniej nie spotka go za to żadna kara, bo radykał dobrze wie, co robić, by pozostać w zgodzie z izraelskim prawem. W sierpniu tego roku ten sam rabin wzywał mianowicie do palenia chrześcijańskich kościołów! Pozostał bezkarny, bo tłumaczył, że tak uważał wielki żydowski filozof Majmonides, a poza tym kościoły powinno palić państwo izraelskie. Nikogo więc jakoby do podpaleń nie namawiał?

źródło: fronda.pl; https://wolna-polska.pl ; artykuł francuski

Print Friendly, PDF & Email