ROZWAŻANIA BIBLIJNE 31.10.2022

Rozważania Biblijne

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

31.10 „Uwierz w Pana Jezusa, a będziesz zbawiony, ty i twój dom.” (Dzieje Apostolskie 16,31)

To perełka wśród najwspanialszych obietnic zawartych w Biblii. Uwierz, a będziesz zbawiony nie tylko Ty, ale również Twoi najbliżsi. Jeżeli uwierzysz Bogu całym swoim sercem, jeżeli wyznasz Mu swoje grzechy, jeżeli wiernie naśladować Go będziesz – otrzymasz najwspanialszy skarb – życie wieczne. Twoja rodzina także!

Jakże często dzieje się tak, że nawracając się do Boga, jesteśmy jedynymi w naszym domu, którzy przyjęli Jezusa. Gdy mówimy o Panu swoim najbliższym, jakże często jesteśmy ignorowani lub nawet wyśmiewani. Lecz nie zrażajmy się tym, ponieważ druga część Bożej obietnicy jest także dla nas – zbawiony będzie też nasz dom. Jeżeli wiernie modlimy się za najbliższych, jeżeli dajemy im własnym życiem przykład, że jesteśmy prawdziwymi chrześcijanami, wówczas ich serca też otworzą się na Bożą miłość.

Drogi Czytelniku, którego rodzina jest niezbawiona! Czy wierzysz w drugą część tej obietnicy? Czy wierzysz, że Bóg wysłucha Twoich usilnych modlitw o zbawienie Twojej rodziny? Nie zniechęcaj się w modlitwach za nimi, nie zniechęcaj się w okazywaniu im miłości Bożej, nawet jeżeli trwa to wiele lat, a oni ciągle uparcie nie chcą znać Boga. Pamiętaj – Bóg ma moc i on działa w sercach ludzkich, nawet jeżeli tego nie widzimy. On puka do sumień ludzi niezbawionych, a właśnie Twoje modlitwy, wiara i trwanie w naśladowaniu Pana Jezusa są środkiem, który pobudza ich sumienia. Są Bożym sposobem, by pokazać im prawdziwą miłość, miłość Pana, która jest w Tobie, drogi Czytelniku.

„Upamiętajcie się i niechaj się każdy z was da ochrzcić w imię Jezusa Chrystusa na odpuszczenie grzechów waszych, a otrzymacie dar Ducha Świętego. Obietnica ta bowiem odnosi się do was i do dzieci waszych oraz do wszystkich, którzy są z dala, ilu ich Pan, Bóg nasz, powoła” (Dzieje Apostolskie 2,38-39).

Pamiętajmy, że Bóg „chce, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (I List do Tymoteusza 2,4). „Pan nie zwleka z dotrzymaniem obietnicy, chociaż niektórzy uważają, że zwleka, lecz okazuje cierpliwość względem was, bo nie chce, aby ktokolwiek zginął, lecz chce, aby wszyscy przyszli do upamiętania” (II List Piotra 3,9). Nie traćmy więc nadziei na zbawienie naszych bliskich, lecz wytrwale módlmy się za nich i głośmy im Boga swoim życiem!

Autor: Estera Bednarska                                                                                   

[FMP].
[/FMP]

Chrześcijanie są prześladowani i traktowani przez muzułmanów gorzej od zwierząt!

Pakistan, Pendżab – 29.10 2022 r.

This slideshow requires JavaScript.

Serdeczne podziękowania dla naszych darczyńców od ubogich i prześladowanych Chrześcijan w pakistańskich fabrykach cegieł.
Wczoraj, koordynatorzy ośrodka DUSZPASTERSTWO DOBREGO PASTERZA Sajida i Ashbel udali się do jednej z takich fabryk w Pendżabie.
Jak widać na zdjęciach obdarowane artykułami spożywczymi zostały rodziny, które żyją poniżej jakiegokolwiek poziomu godności ludzkiej.

Pakistan, Pendżab – 29.10 2022 r.

Serdeczne podziękowania dla naszych darczyńców od ubogich i prześladowanych…

Opublikowany przez Fileo-Fundacja Niosąca Pomoc Ofiarom Przemocy KRS 0000705635 Niedziela, 30 października 2022

Chrześcijanie są bardzo biedni i prześladowani, traktowani przez muzułmanów gorzej od zwierząt. Nie mają pracy i dlatego muzułmańscy pracodawcy wynajmują Chrześcijan do najgorszych i najcięższych prac. Tam chrześcijanin może najwyżej ulice zamiatać. Jak ktoś zachoruje z rodziny Chrześcijan, którzy stanowią 2% ludności Pakistanu – to muzułmańscy właściciele fabryk pożyczają im pieniądze i podpisują z nimi umowę prawną, która mówi, że w razie braku spłaty zadłużenia w określonym terminie, pożyczkobiorca wraz z całą swoją rodziną musi odpracować ten dług.😥😥😥

Ta umowa jest tak skonstruowana, że nie będą oni w stanie spłacić tej pożyczki nawet ją odpracowując przez całe swoje życie i kolejne pokolenie – nawet ich dzieci.😥😥😥
To jest legalny proceder w Pakistanie. Jak chrześcijanin nie umie pisać a musi zawrzeć taką umowę, to odciska się na niej palec – jego kciuk.😥😥😥
Zdarza się, iż muzułmańscy właściciele fabryk molestują dzieci chrześcijańskich niewolników. Nie wolno również Chrześcijanom napić się ze szklanki, bo za to grozi im śmierć, dlatego że uznawane jest to jako “obraza Islamu”, więc oni piją w kubkach jak je mają i jedzą rękami potrawy z ryżu jak mają co jeść😥😥😥
Serdecznie dziękujemy naszym czytelnikom za dotychczasową pomoc modlitewną oraz okazane wsparcie finansowe dla dzieci-sierot ludzi niewidomych, chorych i niepełnosprawnych jak również rodzin niewolników w fabrykach cegieł z Pakistanu.
💞💞💞Jednocześnie prosimy o udostępnianie tej informacji, gdyż potrzeby związane z pomocą żywieniową dla Chrześcijan w Pakistanie są ogromne.🌞🌞🌞
FUNDACJA „FILEO” KRS 0000705635
Tytuł przelewu: „Prześladowany Kościół-Pakistan”
BIC (SWIFT): BPKOPLPW
Rachunek w złotówkach (PLN):
PL 30 1020 2791 0000 7902 0269 1947
Rachunek do wpłat w walucie zagranicznej
PL 46 1020 2791 0000 7502 0309 5569
Print Friendly, PDF & Email

Możesz również polubić…

Leave a Reply