Gwiazdor filmowy Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię hollywoodzkiej pedofilii –  Świat opanowany przez satanizm!!!

Gwiazdor filmowy Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię hollywoodzkiej pedofilii – Świat opanowany przez satanizm!!!

10 września 2019 0 przez Fileo

Jak podaje https://gloria.tv

,,W ostatnich miesiącach otrzymywałem podobne alarmy; wstrzymywałem się z publikowaniem. Teraz jednak sytuacja światowa jest na tyle krytyczna i diaboliczna, że jednak publikuję, jako dane wiarygodne. Mirosław Dakowski]

Po niedawnej serii aresztowań pedofilów w Kalifornii, kiedy aresztowano ponad 200 osób, gwiazdor filmowy Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię hollywoodzkiej pedofilii i brzmi to jak szokujące zdemaskowanie.

“Myślicie, że Hollywood jest kinem? To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co jeszcze ważniejsze, o władzę i kontrolę.” “Ludzie, którzy rządzą Hollywoodem, również rządzą Ameryką i większą częścią świata i najmniej ich interesują filmy.” “Czy słyszeliście o Iluminatach?” Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media–wszyscy oni są pedofilami i właśnie oni rządzą światemi wszystko to korzeniami wrośnięte jest w Hollywoodzie.”

“Dzieci chcą być w filmach, a raczej rodzice chcą, aby ich dzieci były w kinie i zrobią wszystko, aby ich dzieci były sławne.” Kiedy Brad został zapytany, dlaczego Hollywood padł ofiarą tych elitarnych sieci, Pitt odparł: “To rodzice. To amerykańskie marzenie, aby stać się sławnym i rodzice zrobią wszystko, aby je tam wprowadzić.” “Czy kiedykolwiek spotkaliście matki dzieci – aktorów? Wszystkie one są nienormalne.” “Dla nich to łatwy dochód i to nie tylko film, telewizor, muzyka … to show-biznes.” “Większość rodziców sprzedaje swoje dzieci i ich dusze w imię chwały”.

Ktoś z elity finansuje film. Tysiące dzieci przychodzi, aby otrzymać główną rolę, a tylko 100 z nich być może otrzyma pracę. Pojawia się młody człowiek z upartą mamusią i zaczynają robić wszystko, aby dostać rolę.” „Dziecko odchodzi z jakimś facetem, który pracuje w telewizji. Telewizja kręci film i facet zarabia kupę pieniędzy, jeśli film stanie się hitem.”

“W telewizji nigdy nie powiedzą złych rzeczy na temat filmu, ponieważ facet z filmu wie, co zrobił z tym dzieckiem.” “To samo dzieje się z politykami i bankierami oraz resztą”.“Wszystko to są zakulisowe transakcje z dziećmi jako kartą atutową”.

”Internet – to wspaniała rzecz i swobodny przepływ informacji wyniesie wszystko na powierzchnię.”

Źródło Mel Gibson: “Hollywoodzka elita zabija niewinne dzieci i pije ich krew”